Ubytování v soukromí na Vysočině

  • Nevšední a stylové ubytování v soukromí na Vysočině
  • Jste unaveni z každodenního kolotoče a shonu?
  • Potřebujete na okamžik tomu všemu uniknout?
  • Ubytujte se v soukromí usedlosti Gerstein, v poklidné vesničce Zálesí nedaleko Havlíčkova Brodu.
  • Čeká tu na Vás velmi netradiční ubytování.
  • Využijte možnost stylového pobytu ve středověké tvrzi.

Cenově dostupné ubytování nemusí být vždy obyčejné. Čím je ubytování tak nevšední? Poskytneme Vám totiž pobyt a nocování v největší srubové stavbě na Vysočině. Dřevěný srub příjemně splývá s přírodou. Gerstein se nachází mimo zástavbu, takže kdykoliv můžete pozorovat krásy přírody, spoustu zvěře v okolí a za dobrého počasí i nádheru a kouzlo noční oblohy. Atmosféra v naší tvrzi dokáže mnohé.
Odpočinek a relaxace jsou v současné uspěchané době blahodárnými. Naše ubytování  má za cíl Vám v tomto pomoci. Při pobytu v Gersteinu zapomeňte na televizi nebo Wifi připojení k internetu. Nic takového tady nemáme. V malebné přírodě a poklidné atmosféře Gersteinu se bez těchto vymožeností jistě obejdete a možná si na ně ani nevzpomenete. Díky tomu najdete čas soustředit se na skutečně podstatné věci, jako jsou mezilidské vztahy, rodina a vnitřní rovnováha. 


Na srubu máme 4 stylově pojmenované apartmány
V přízemí jsou 2 apartmány jeden U veverky a druhý U muflona. V apartmánu U veverky jsou dva pokoje a sociální zařízení (wc + sprcha). V pokoji pro rodiče je srubové dvoulůžko a v pokoji pro děti jsou tři samostatná lůžka. V apartmánu U muflona jsou dva pokoje a sociální zařízení (wc + sprcha). V pokoji pro rodiče je manželské dvoulůžko a v pokoji pro děti jsou dvě rozkládací dvoulůžka.
V 1. patře jsou 2 apartmány jeden U jelena a druhý U husičky. V apartmánu U jelena jsou dva pokoje a sociální zařízení (wc + sprcha). V pokoji pro rodiče je srubové dvoulůžko a v pokoji pro děti jsou tři samostatná lůžka. V apartmánu U husičky jsou dva pokoje a sociální zařízení (wc + vana). V pokoji pro rodiče je manželské dvoulůžko a v pokoji pro děti jsou dvě rozkládací dvoulůžka.
Součástí velké společenské místnosti je plně vybavená kuchyň, která Vám bude k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu. 
Nabízíme ubytování v soukromí a z toho důvodu je podmínkou dodržování nočního klidu a to od 00.00 hod.

Usedlost Gerstein Penzion apartmány