+ -
Úvod Ubytování

Tisk PDF

Nevšední a levné ubytování v soukromí na Vysočině

Jste unaveni z každodenního kolotoče a shonu? Potřebujete na okamžik tomu všemu uniknout? Ubytujte se v soukromí usedlosti Gerstein, v malebné krajině Vysočiny. Čeká tu na Vás velmi netradiční ubytování. Využijte možnost stylového pobytu ve středověké tvrzi.

Levné a přitom nevšední ubytování v soukromí

Stylový noclehLevné ubytování nemusí být vždy obyčejné. Přijeďte si vyzkoušet nevšední ubytování v soukromí do malebného kraje Vysočina. Čím je ubytování tak neobyčejné? Poskytneme Vám totiž pobyt a nocování ve velmi neobvyklém středověkém stylu. To vše v poklidné vesničce Zálesí nedaleko Havlíčkova Brodu v překrásném prostředí Vysočiny.

Ubytování ve stylu středověké tvrze

Usedlost Gerstein - dřevěný srub tvaru středověké tvrzeUsedlost Gerstein je dřevěný srub tvaru středověké tvrze, která nabízí stylové ubytování nejen pro romanticky založené. Každý určitě ocení příležitost k ubytování na majestátném srubu. Poznejte, jaké asi bylo bydlení ve středověkých tvrzích. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost k velmi nevšednímu zážitku.

Vyzkoušejte pobyt v dřevěném srubu

Stylové ubytováníBydlení ve dřevěných srubech a dřevěných domech se začíná těšit oblibě. Vyzkoušejte si, jak se bydlí ve stylové dřevostavbě. Dřevěný srub příjemně splývá s přírodou. Gerstein se nachází mimo zástavbu, takže kdykoliv můžete pozorovat krásy přírody, spoustu zvěře v okolí a za dobrého počasí i nádheru a kouzlo noční oblohy.

Vhodné ubytování pro rodinnou dovolenou

Okolní příroda láká k procházkám a fotografováníCelý srub vznikl za účelem záchrany jednoho ohroženého druhu na světě. Tím je rodina a veškeré rodinné vztahy. Atmosféra v naší tvrzi dokáže mnohé. Odpočinek a relaxace jsou v současné uspěchané době blahodárnými. Ubytování v Gersteinu má za cíl Vám v tomto pomoci. Okolní přírody se nebudete moci nabažit. Určitě Vás zajímá, jaké tradiční i netradiční aktivity můžete během dovolené zažít.

Návrat do starých časů

Při pobytu v Gersteinu zapomeňte na televizi, počítač nebo internet. Nic takového tady nemáme. Ve středověku se bez těchto vymožeností také obešli a možná i díky tomu měla rodina a vztahy větší váhu než dnes. Jednou z nevýhod je mobilní pokrytí všech tří operátorů, ale nebojte, s tím si také dokážeme poradit.

Rezervujte si ubytování a získejte nevšední zážitek

Neváhejte a vraťte se s námi alespoň na týden do starých dobrých časů a prožijte neobyčejnou dovolenou s netradičním ubytováním.


6 dobrých důvodů proč vyzkoušet pobyt v Gersteinu

 • žádná televize
  Dejte si alespoň na týden pauzu od každodenních televizních programů. Na dovolené v usedlosti Gerstein Vám televize určitě chybět nebude. Věnujte se raději zajímavým aktivitám, zábavě a svým nejbližším. Televize na Vás jistě počká.
 • žádný internet
  Trávíte příliš mnoho času u počítače a pociťujete občas závislost na internetu? Je na čase na chvíli vysadit a užívat si raději sportu, odpočinku a relaxaci. Zkuste vydržet alespoň týden bez připojení.
 • neobyčejná dovolená
  Vyzkoušejte něco neobvyklého a nového. Máme pro Vás připravenu spoustu zábavy a zajímavých aktivit, ať už tradičních či netradičních. Dopřejte sobě i svým blízkým báječnou rodinnou dovolenou.
 • návrat do starých časů
  Zakuste hodnoty starých dobrých časů a význam některých tradic. Osvěžte svého lidského ducha jako to dokázali naši předkové. Gerstein chce pomoci připomenout důležitost rodiny a mezilidských vztahů. Zdejší prostředí by tomuto úkolu mělo dopomoci.
 • 120 leté smrkové dřevo
  Ubytujte se v dřevěném srubu postaveném ze 120 letého smrkového dřeva. Jistě si umíte představit, jak dřevo krásně voní v celém srubu. Milovníci přírody si jistě přijdou na své a ostatní si přírodu zamilují.
 • ubytování ve středověké tvrzi
  Takové stylové ubytování jste určitě ještě nezkoušeli. Gerstein je sice moderně postavený dřevěný srub, ale svým provedením odpovídá středověké tvrzi. Nepropásněte možnost nevšedního pobytu.