+ -
Úvod Rodinná dovolená

Tisk PDF

Prožijte nevšední rodinnou dovolenou ve středověké tvrzi

Hledáte zajímavý nápad pro nevšední rodinnou dovolenou? Dopřejte svým ratolestem i sobě něco neokoukaného, odlišného a zároveň přátelského. Tak stylové a přitom levné ubytování, jaké máte možnost využít ve středověké tvrzi Gerstein, nikde jinde na Vysočině nenajdete.

Neobyčejná rodinná dovolená v ČR

thumb_volejbal

Celé zázemí a okolí dřevěného srubu Gerstein je jako stvořené pro nezapomenutelnou a možná i dobrodružnou rodinnou dovolenou. Pro dovolenou s dětmi je středověká tvrz ideální. Srub vznikl na pomoc jednomu ohroženému druhu na světě. Tím je rodina a rodinné či mezilidské vztahy. Zdejší atmosféra Vám pomůže vzpomenout si na tradiční důležité hodnoty.

Samozřejmě nejen pro rodiny je brána Gersteinu otevřena. Báječnou dovolenou si u nás užijí všichni, jež budou mít chuť vyzkoušet něco opravdu neobvyklého. Gerstein je neobvyklý stylovým ubytováním, ale také nevšedními aktivitami. Během dovolené si užijete spousty zábavy, pohybu i relaxace. Ať už Vás zláká dávná tradice nebo moderní aktivity, rozhodně zažijete spoustu nového a nudit se nebudete.

Letní i zimní dovolená, na které se nebudete nudit

Mountboarding a další zábava u Gersteinu

Ať je zima, nebo léto, při pobytu v Gersteinu se určitě nebudete nudit. Tvrz a její okolí nabízí spoustu zajímavých a zábavných aktivit. Vyzkoušejte tradiční zábavu dřívějších dob, rodinné aktivity pro utužení vztahů, nebo se jen věnujte sportu a relaxaci v krásném prostředí malebného kraje Vysočiny. Zahrajte si na Robina Hooda, chytejte ryby do rukou, vyrazte do přírody na procházku nebo projeďte celý kraj na kole. To je pouze pár příkladů zajímavých aktivit, jak si užít rodinnou dovolenou.

Rodinná dovolená s dětmi v Čechách může být levná

Zapomeňte letos na drahou dovolenou. Nenechte se zlákat komfortem ubytovacích zařízení za nepřiměřenou cenu. Čím více peněz, tím méně si své prázdniny užijete. Kdo by chtěl jet na dovolenou s pocitem, že ho stála příliš mnoho peněz? Za ušetřený peníz si jistě koupíte něco užitečného.

Zvolte pro své prázdniny návrat do starých dobrých časů a dopřejte si neobvyklou rodinnou dovolenou za pár korun. Věnujte se své rodině a veškeré starosti nechte doma. Ukažte dětem tradiční dávné hodnoty a spoustu zajímavé zábavy. Dovolená s dětmi v Čechách může být levná a přitom velmi neobvyklá.

Tradice, jež osvěží ducha a pomohou rodině

Ubytování v dřevěném srubu je jedním z nejpříjemnějších způsobů, jak se zbavit stresu. Načerpejte novou sílu, jež Vám srub velmi rád předá. Milovníci přírody si určitě přijdou na své. Odpočinek a relaxace působí v současné uspěchané době blahodárně. Zdravý pohyb a tradice osvěží ducha a připomene důležité hodnoty.

Pobyt v Gersteinu Vám přináší skutečně nevšední způsob, jak strávit příjemnou dovolenou, obohatit sebe i své blízké o nové zážitky a připomenout si důležité tradiční hodnoty. Rádi Vás přivítáme a ukážeme tajemství a kouzlo tvrze Gerstein. Ubytujte se stylově ve středověké tvrzi a prožijte skutečně neobvyklou dovolenou s nevšedními zážitky.


4 tipy pro bezva dovolenou

Věděli jste, že bezva dovolená:
 • připomene staré dobré tradice,
  Vraťte se do dávných dob a připomeňte si dávné tradice. Rodina znamenala více, lidé nebyli ve shonu, děti na peci poslouchaly vyprávění prarodičů. Zkuste třeba lukostřelbu, rybolov, kuželky, houbaření, procházky přírodou nebo pozorování lesní zvěře.
 • může být překvapivě levná,
  Šetříte si dlouho na dovolenou? Určitě budete mít lepší pocit z prázdnin, které Vás nestály většinu úspor. Ukážeme Vám, jak prožít neobyčejnou dovolenou levně. Vyzkoušejte pobyt v Gersteinu a zažijte úžasnou rodinnou dovolenou za pár korun.
 • se dá zažít i v Čechách,
  Za skvělou dovolenou nemusíte jezdit k moři. Malebný kraj Vysočina láká k odpočinku i sportu. Krásná příroda a památky pro turisty, pořádné kopce pro cyklisty, zajímavosti pro zvídavé. Přijeďte do Gersteinu a zažijte neobyčejnou dovolenou.
 • by měla být stylová?
  Už jste někdy svůj volný čas vyplnili opravdu stylově? Co byste řekli na nevšední dovolenou ve středověké tvrzi? Vyzkoušejte něco nového a neokoukaného. Takovou příležitost jen tak někde nenajdete. Rezervujte si již nyní opravdu stylové ubytování.