+ -
Úvod O Gersteinu

Tisk PDF

O usedlosti Gerstein

Vítejte ve středověké tvrzi, jež vznikla za účelem připomenutí starých dobrých časů a obnovení důležitých hodnot, jako je rodina a mezilidské vztahy. Gerstein dává všem zájemcům možnost neobyčejné rodinné dovolené, stylového ubytování a nezapomenutelných zážitků. Zavítejte do krásného prostředí Vysočiny, do blízkosti osady Zálesí nedaleko Havlíčkova Brodu. Nikde jinde v dalekém okolí nenajdete tolik zajímavého jako v našem stylovém srubu.

Gerstein je tu pro Vás

Ať už se chystáte na týdenní rodinnou dovolenou nebo připravujete velkolepou oslavu, brány Gersteinu jsou pro Vás vždy otevřeny. Neváhejte se na nás obrátit s dotazy či připomínkami, rádi Vám vyhovíme co nejlépe to půjde. Využijte některý ze způsobů, jak se s námi spojit, a klidně nás kontaktujte ještě dnes.

Vše, co jste kdy chtěli vědět o dřevostavbách a srubových domech

Gerstein je dřevěný srub postavený ze 120 let starého smrkového dřeva. Možná by Vás zajímala fotodokumentace, jak probíhala stavba. Také jsme pro zájemce připravili zajímavé informace o dnešním trendu dřevěných domů, jejich výhodách či nevýhodách. Přečtěte si pár poznatků o dřevostavbách a srubových domech.

Ceny za pobyt a ubytování

Ceny za ubytování v usedlosti Gerstein jsou velmi příjemné. Týdenní rodinná dovolená vyjde na celkem levný peníz. Navíc takto neobyčejné a stylové ubytování za podobnou cenu těžko budete jinde hledat.

Přijeďte za neobyčejnou dovolenou a nevšedními zážitky

Rezervujte si pobyt v Gersteinu již nyní a vzhůru za neobyčejnými zážitky, stylovým ubytováním a nezapomenutelnou dovolenou.


6 dobrých důvodů proč vyzkoušet pobyt v Gersteinu

 • žádná televize
  Dejte si alespoň na týden pauzu od každodenních televizních programů. Na dovolené v usedlosti Gerstein Vám televize určitě chybět nebude. Věnujte se raději zajímavým aktivitám, zábavě a svým nejbližším. Televize na Vás jistě počká.
 • žádný internet
  Trávíte příliš mnoho času u počítače a pociťujete občas závislost na internetu? Je na čase na chvíli vysadit a užívat si raději sportu, odpočinku a relaxaci. Zkuste vydržet alespoň týden bez připojení.
 • neobyčejná dovolená
  Vyzkoušejte něco neobvyklého a nového. Máme pro Vás připravenu spoustu zábavy a zajímavých aktivit, ať už tradičních či netradičních. Dopřejte sobě i svým blízkým báječnou rodinnou dovolenou.
 • návrat do starých časů
  Zakuste hodnoty starých dobrých časů a význam některých tradic. Osvěžte svého lidského ducha jako to dokázali naši předkové. Gerstein chce pomoci připomenout důležitost rodiny a mezilidských vztahů. Zdejší prostředí by tomuto úkolu mělo dopomoci.
 • 120 leté smrkové dřevo
  Ubytujte se v dřevěném srubu postaveném ze 120 letého smrkového dřeva. Jistě si umíte představit, jak dřevo krásně voní v celém srubu. Milovníci přírody si jistě přijdou na své a ostatní si přírodu zamilují.
 • ubytování ve středověké tvrzi
  Takové stylové ubytování jste určitě ještě nezkoušeli. Gerstein je sice moderně postavený dřevěný srub, ale svým provedením odpovídá středověké tvrzi. Nepropásněte možnost nevšedního pobytu.