+ -
Úvod Ubytování Ceník ubytování

Tisk PDF

Ceny za ubytování a pobyt v Gersteinu

Prohlédněte si ceník stylového ubytování ve srubu Gerstein. Pokud budete mít jakékoliv nejasnosti, nebo potřebujete domluvit individuální podmínky, neváhejte nás kontaktovat.

Na srubu máme 4 stylově pojmenované apartmány

V přízemí jsou 2 apartmány jeden U veverky a druhý U muflona. V apartmánu U veverky jsou dva pokoje a sociální zařízení (wc + sprcha). V pokoji pro rodiče je srubové dvoulůžko a v pokoji pro děti jsou tři válendy. V apartmánu U muflona jsou dva pokoje a sociální zařízení (wc + sprcha). V pokoji pro rodiče je manželské dvoulůžko a v pokoji pro děti jsou čtyři válendy.

V 1. patře jsou 2 apartmány jeden U jelena a druhý U husičky. V apartmánu U jelena jsou dva pokoje a sociální zařízení (wc + sprcha). V pokoji pro rodiče je srubové dvoulůžko a v pokoji pro děti jsou tři válendy. V apartmánu U husičky jsou dva pokoje a sociální zařízení (wc + vana). V pokoji pro rodiče je manželské dvoulůžko a v pokoji pro děti jsou čtyři válendy.

Nabízíme ubytování v soukromí a z toho důvodu je podmínkou dodržování nočního klidu a to od 00.00 hod.

Apartmán pro týdenní rodinnou dovolenou

  • Cena za 1 apartmán .......... 8.000 Kč / týden

Individuální ubytování

  • Cena za 1 lůžko .......... 350 Kč / noc (se slevovou kartou na kterou mají nárok hosté, kteří nás již v minulosti alespoň 1x navštívili)
  • Cena za 1 lůžko .......... 400 Kč / noc
  • Cena za 1 lůžko .......... 500 Kč / noc   (jednodenní pobyt během víkendu)

Pronájem celého srubu na oslavu či večírek

  • Pronájem společenské místnosti ......... dle dohody

Zaujala Vás nabídka tvrze Gerstein?